close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

اندازه مخزن ذخیره آب خود را

امروزه بیش از 5000 مخزن ذخیره آب برای خرید موجود است. این بسیاری از گزینه ها می تواند فرصت های کمی را برای یافتن مناسب برای نیازهای ذخیره آب در خانه و مشاغل شما فراهم کند. با این حال ، این امکان را نیز به همان اندازه برای شما فراهم می کند تا خود را با یک مخزن ذخیره آب که به اندازه کافی نیازهای شما را برآورده نمی کند ، هماهنگ نکنید. در بدترین حالتها ، آنها ممکن است مانع موفقیت و زندگی شما شوند. چگونه می توانید از طریق تعداد زیادی از گزینه ها کار کنید و اندازه مخازن ذخیره آب را که مناسب شماست پیدا کنید؟

کاربردهای زیادی برای انتقال آب از مکانی به مکان دیگر وجود دارد. یکی از روشهای جدیدتر برای صرفه جویی در مصرف آب آشامیدنی اضطراری ، استفاده از "بلوک" های کوچکی از آب است که بزرگتر از کوزه های شیر نیستند ، اما پلاستیک آنها سموم را به داخل آب نشت نمی کند و قابل جمع شدن هستند. این یک روش ارزان برای ذخیره آب آشامیدنی است و می توانید بلوک ها را یکی یکی بیرون آورده و در صورت نیاز از آب استفاده کنید. یکی دیگر از نیازهای حمل و نقل آب ، تأمین آب کارگران در فضای باز در محل کار است. خرید آب بطری در مقایسه با یک مخزن بزرگ سیار گران می شود. بسیاری از این مخازن حتی می توانند بر روی کامیون ها نصب شوند ، و حمل و نقل آنها از یک محل کار به محل دیگر را آسان تر می کند.

علاوه بر این ، مخازن ذخیره آب قابل حمل برای متخصصانی که از آب در مشاغل خود استفاده می کنند مفید است. ماشین های واشر تحت فشار و دیگر پاک کننده های بیرونی ، کشاورزان و دیگران ممکن است نیاز به دسترسی سریع به مقدار زیادی آب داشته باشند. مخازن ذخیره سازی مبتنی بر وسایل نقلیه یک دارایی اساسی برای کارگران در آن زمینه ها و صنایع است.

اگر پاسخ شما منفی است…

بیشتر مشتریانی که به دنبال مخازن ذخیره آب هستند ، چیزی را ترجیح می دهند که پس از نصب ، کم و بیش دائمی شود. محدودیت اندازه مخازن ذخیره آب دائمی می تواند بر اساس فضای موجود شما بیش از توانایی تولید کننده باشد. یکی از رایج ترین انواع مخازن آب دائمی ، مخازن زیرزمینی است. اینها اغلب برای برداشتن سپتیک استفاده می شوند اما می توانند برای ذخیره آب اضافی نیز استفاده شوند. برخی از بزرگترین این مخازن هنگام پر شدن 40،000 گالن آب را در خود جای می دهند. با این حال می توان آنها را آنقدر کوچک کرد که بتوانند پشت در حمام قرار بگیرند.

اگر به دنبال یک مخزن ذخیره آب دائمی هستید ، ضروری است بدانید هدف اصلی آن چیست. هر چند وقت یکبار باید به این آب دسترسی پیدا کنید؟ وقتی به آب دسترسی پیدا می کنید ، هر بار چقدر آب بیرون می آورید؟ به طور کلی ، هرچه بیشتر به آب نیاز داشته باشید و هرچه آب بیشتری از آن بگیرید ، حجم آن بیشتر خواهد بود. مخازن ذخیره آب آشامیدنی اضطراری معمولاً بسیار کوچکتر از مخازن ذخیره آب هستند که برای تمیز کردن آب یا آب برای مصارف سپتیک استفاده می شود ... چیزهایی که روزانه استفاده می شود. تعیین کنید که چقدر آب باید از مخزن ذخیره آب خود استفاده کنید و سپس حداقل آن را دو برابر کنید ، بنابراین با حضور مهمانان در خانه یا محل کار خود ، آب شما تمام نمی شود. این یک نقطه شروع خوب برای انتخاب اندازه مخازن ذخیره آب است.

آیا قصد رشد دارید؟

اگر پاسخ شما مثبت است…

بر این اساس برنامه ریزی کنید. اگر کار خود را با مخازن آب کوچک و قابل حمل آغاز می کنید ، به راحتی می توانید در صورت نیاز مقدار بیشتری را اضافه کنید. با این حال ، اگر یک مخزن ذخیره آب دائمی نصب کنید و متوجه شوید که باید مقدار آب ذخیره شده را تا پایان سال دو برابر کنید ، ممکن است پول زیادی را برای نصب یک مدل بسیار کوچک برای نیازهای خود هدر داده باشید. این می تواند برای یک کسب و کار مضر باشد ، زیرا در بیشتر موارد اگر یک کسب و کار برنامه ای برای توسعه نداشته باشد ، رشد نخواهد کرد. در واقع ، اگر شرکتی برنامه ای برای رشد نداشته باشد ، معمولاً می میرد. از قبل برنامه ریزی کنید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید. اهداف خود را برای سال آینده و پنج سال آینده تعیین کنید و مطمئن شوید که اندازه مخازن ذخیره آب را خریداری کرده اید که به شما در رسیدن به این اهداف کمک می کند ، نه اینکه شما را از آنها باز دارد.

این برنامه رشد فقط برای مشاغل اعمال نمی شود. خانواده های جوانی که شروع به کار می کنند فقط به آب کافی برای دو یا شاید سه نفر نیاز دارند. اگر آنها رشد کنند و چند فرزند را تربیت کنند ، نیاز آب به سرعت در چند سال دو برابر می شود. اگر می دانید که نیاز آب در حال افزایش است ، حتماً اندازه مخازن ذخیره آب را بررسی کنید که متناسب با نیاز شما در آینده نزدیک باشد.

اگر پاسخ شما منفی است…

همین مفهوم صدق می کند. میزان آب مورد نیاز روزانه خود را تعیین کنید و مقدار آن را تا حداقل دو برابر کنید. به طور متوسط ​​، یک فرد هر روز از یک گالن آب برای نوشیدن و همچنین اهداف بهداشتی استفاده می کند. اگر از دوش های طولانی تری نسبت به نیاز خود استفاده می کنید ، آن را نیز در نظر بگیرید. بهتر است آمادگی بیش از حد داشته باشید تا زمانی که بیشترین نیاز را به آب دارید ، تمام نکنید.

اهداف بلند مدت شما چیست؟

پول پس انداز کنید.

اگر هدف شما از خرید مخزن آب صرفه جویی در هزینه است ، باید نسبت هزینه و فایده نصب و نگهداری یک مخزن بزرگتر را در مقابل یک مخزن کوچکتر که صرفه جویی کمتری در شما دارد ، بسنجید. پر کردن این مخازن نیز ممکن است هزینه هایی را در بر داشته باشد ، چه در حال حمل آب به داخل و چه ایجاد سیستم جمع آوری آب باران باشید. به طور کلی ، هزینه اولیه بالاتر است اما هرچه مخزن بزرگتر باشد ، در طول زمان بیشتر صرفه جویی می کنید ، بنابراین اگر پول لازم برای سرمایه گذاری در آن را داشته باشید ، یک گزینه بزرگتر پس انداز خود را سریعتر از یک مخزن کوچکتر جبران می کند.

خودکفایی.

اگر هدف شما خودکفایی است ، باید تمام نیازهای خانه و نحوه استفاده از آب را برآورده کنید. ذخیره آب آشامیدنی جدا از آب تمیز کننده مهم است. آب آشامیدنی باید تصفیه و تصفیه شود در حالی که تمیز کردن آب نیازی به کار و هزینه اضافی ندارد. تصفیه تمام آب هیچ آسیبی به شما نمی رساند ، اما اتلاف پول است. اگر هدف شما خودکفایی است ، احتمالاً باید به دنبال تهیه حداقل دو تانک جداگانه باشید.

مجدداً ، اندازه مخازن ذخیره آب باید بر اساس دفعات دسترسی مورد نیاز و میزان آبی که در هر بار مصرف می کنید تعیین شود. آب آشامیدنی معمولاً کندتر از آب تمیز کننده انجام می شود ، اما این میزان در خانه به خانه متفاوت است. نیازهای خود را تعیین کنید ، آن را دو برابر کنید و اندازه ای را انتخاب کنید که امکان رشد آینده و متناسب با بودجه شما را داشته باشد.

کشاورزی/باغبانی برای سرگرمی و سود

یکی از بزرگترین گروه هایی که به طور منظم از مخازن ذخیره آب استفاده می کنند ، گروه های صنعت کشاورزی هستند . امروزه ما مزارع عظیمی داریم که در غرب میانه و در جنوب در نزدیکی سواحل قرار دارند. این مزارع همیشه نمی توانند به باران برای آبیاری مزارع خود متکی باشند ، بنابراین مقدار زیادی آب در مخازن آب قابل حمل و زیرزمینی ذخیره می کنند. اگر مگا مزرعه دارید ، احتمالاً در حال حاضر اندازه مخازن ذخیره آب زیادی دارید و احتمالاً همیشه از آنها استفاده می کنید.

تعداد زیادی از علاقه مندان به باغبانی وجود دارد ، به ویژه کسانی که در مناطق شهری بیشتری مشغول باغبانی داخلی هستند. این باغداران همچنین به مخازن ذخیره آب نیاز دارند ، اما معمولاً اندازه های کوچکتری دارند که می توانند در داخل خانه ها قرار بگیرند. اکثر باغبانان فضای باز که فقط سرگرم هستند ، از مخازن بزرگ ذخیره آب استفاده نمی کنند مگر اینکه در منطقه ای با بارندگی بسیار کم زندگی کنند و برای آبیاری به آن نیاز دارند. معمولاً این گرانتر از آن چیزی است که علاقه مندان به باغبانی مایل به پرداخت آن هستند.

مزیت استفاده از مخازن ذخیره آب در همه این شرایط کشاورزی ، چه به صورت انتفاعی و چه به عنوان سرگرمی ، این است که مخازن به شما امکان می دهد مواد مغذی اضافی را به آب اضافه کنید. این بدان معنی است که آبی که گیاهان از مخازن دریافت می کنند می تواند برای آنها از آب باران سالم تر باشد. اگر به پرورش گیاهان علاقه دارید و از میوه ها ، سبزیجات و گل های آنها لذت می برید ، باید اندازه مخازن ذخیره آب را بررسی کنید که به شما اجازه می دهد به اندازه کافی از گیاهان خود را بدون نیاز به دوباره پر کردن آبیاری کنید اما به اندازه کافی کوچک است تا در خانه یا محل زندگی شما قرار گیرد. در ملک شما در خارج از منزل

گزینه ها بی پایان هستند. گم شدن بسیار آسان است زیرا در مورد احتمال صرفه جویی در پول ، صرفه جویی در منابع ، یا شاید صرف آب برای نیازهای سرگرمی یا شخصی خود فکر می کنید. حتماً قبل از اقدام به خرید ، تصمیم بگیرید که قصد شما از ذخیره آب چیست. تعیین اینکه آیا شما نیاز به حمل آب دارید ، آیا نیاز شما افزایش می یابد یا خیر و اهداف آن آب به شما کمک می کند تا در اندازه مخزن ذخیره آب خود سرمایه گذاری عاقلانه ای انجام دهید.:: برچسب ها : مخزن آب , مخزن اسید , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : محمد
ت : شنبه 10 مهر 1400
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.