close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

مخزن اسید

مخزن اسید

اندازه مخزن ذخیره آب خود را

امروزه بیش از 5000 مخزن ذخیره آب برای خرید موجود است. این بسیاری از گزینه ها می تواند فرصت های کمی را برای یافتن مناسب برای نیازهای ذخیره آب در خانه و مشاغل شما فراهم کند. با این حال ، این امکان را نیز به همان اندازه برای شما فراهم می کند تا خود را با یک مخزن ذخیره آب که به اندازه کافی نیازهای شما را برآورده نمی کند ، هماهنگ نکنید. در بدترین حالتها ، آنها ممکن است مانع موفقیت و زندگی شما شوند. چگونه می توانید از طریق تعداد زیادی از گزینه ها کار کنید و اندازه مخازن ذخیره آب را که مناسب شماست پیدا کنید؟

کاربردهای زیادی برای انتقال آب از مکانی به مکان دیگر وجود دارد. یکی از روشهای جدیدتر برای صرفه جویی در مصرف آب آشامیدنی اضطراری ، استفاده از "بلوک" های کوچکی از آب است که بزرگتر از کوزه های شیر نیستند ، اما پلاستیک آنها سموم را به داخل آب نشت نمی کند و قابل جمع شدن هستند. این یک روش ارزان برای ذخیره آب آشامیدنی است و می توانید بلوک ها را یکی یکی بیرون آورده و در صورت نیاز از آب استفاده کنید. یکی دیگر از نیازهای حمل و نقل آب ، تأمین آب کارگران در فضای باز در محل کار است. خرید آب بطری در مقایسه با یک مخزن بزرگ سیار گران می شود. بسیاری از این مخازن حتی می توانند بر روی کامیون ها نصب شوند ، و حمل و نقل آنها از یک محل کار به محل دیگر را آسان تر می کند.

علاوه بر این ، مخازن ذخیره آب قابل حمل برای متخصصانی که از آب در مشاغل خود استفاده می کنند مفید است. ماشین های واشر تحت فشار و دیگر پاک کننده های بیرونی ، کشاورزان و دیگران ممکن است نیاز به دسترسی سریع به مقدار زیادی آب داشته باشند. مخازن ذخیره سازی مبتنی بر وسایل نقلیه یک دارایی اساسی برای کارگران در آن زمینه ها و صنایع است.

اگر پاسخ شما منفی است…

بیشتر مشتریانی که به دنبال مخازن ذخیره آب هستند ، چیزی را ترجیح می دهند که پس از نصب ، کم و بیش دائمی شود. محدودیت اندازه مخازن ذخیره آب دائمی می تواند بر اساس فضای موجود شما بیش از توانایی تولید کننده باشد. یکی از رایج ترین انواع مخازن آب دائمی ، مخازن زیرزمینی است. اینها اغلب برای برداشتن سپتیک استفاده می شوند اما می توانند برای ذخیره آب اضافی نیز استفاده شوند. برخی از بزرگترین این مخازن هنگام پر شدن 40،000 گالن آب را در خود جای می دهند. با این حال می توان آنها را آنقدر کوچک کرد که بتوانند پشت در حمام قرار بگیرند.

اگر به دنبال یک مخزن ذخیره آب دائمی هستید ، ضروری است بدانید هدف اصلی آن چیست. هر چند وقت یکبار باید به این آب دسترسی پیدا کنید؟ وقتی به آب دسترسی پیدا می کنید ، هر بار چقدر آب بیرون می آورید؟ به طور کلی ، هرچه بیشتر به آب نیاز داشته باشید و هرچه آب بیشتری از آن بگیرید ، حجم آن بیشتر خواهد بود. مخازن ذخیره آب آشامیدنی اضطراری معمولاً بسیار کوچکتر از مخازن ذخیره آب هستند که برای تمیز کردن آب یا آب برای مصارف سپتیک استفاده می شود ... چیزهایی که روزانه استفاده می شود. تعیین کنید که چقدر آب باید از مخزن ذخیره آب خود استفاده کنید و سپس حداقل آن را دو برابر کنید ، بنابراین با حضور مهمانان در خانه یا محل کار خود ، آب شما تمام نمی شود. این یک نقطه شروع خوب برای انتخاب اندازه مخازن ذخیره آب است.

آیا قصد رشد دارید؟

اگر پاسخ شما مثبت است…

بر این اساس برنامه ریزی کنید. اگر کار خود را با مخازن آب کوچک و قابل حمل آغاز می کنید ، به راحتی می توانید در صورت نیاز مقدار بیشتری را اضافه کنید. با این حال ، اگر یک مخزن ذخیره آب دائمی نصب کنید و متوجه شوید که باید مقدار آب ذخیره شده را تا پایان سال دو برابر کنید ، ممکن است پول زیادی را برای نصب یک مدل بسیار کوچک برای نیازهای خود هدر داده باشید. این می تواند برای یک کسب و کار مضر باشد ، زیرا در بیشتر موارد اگر یک کسب و کار برنامه ای برای توسعه نداشته باشد ، رشد نخواهد کرد. در واقع ، اگر شرکتی برنامه ای برای رشد نداشته باشد ، معمولاً می میرد. از قبل برنامه ریزی کنید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید. اهداف خود را برای سال آینده و پنج سال آینده تعیین کنید و مطمئن شوید که اندازه مخازن ذخیره آب را خریداری کرده اید که به شما در رسیدن به این اهداف کمک می کند ، نه اینکه شما را از آنها باز دارد.

این برنامه رشد فقط برای مشاغل اعمال نمی شود. خانواده های جوانی که شروع به کار می کنند فقط به آب کافی برای دو یا شاید سه نفر نیاز دارند. اگر آنها رشد کنند و چند فرزند را تربیت کنند ، نیاز آب به سرعت در چند سال دو برابر می شود. اگر می دانید که نیاز آب در حال افزایش است ، حتماً اندازه مخازن ذخیره آب را بررسی کنید که متناسب با نیاز شما در آینده نزدیک باشد.

اگر پاسخ شما منفی است…

همین مفهوم صدق می کند. میزان آب مورد نیاز روزانه خود را تعیین کنید و مقدار آن را تا حداقل دو برابر کنید. به طور متوسط ​​، یک فرد هر روز از یک گالن آب برای نوشیدن و همچنین اهداف بهداشتی استفاده می کند. اگر از دوش های طولانی تری نسبت به نیاز خود استفاده می کنید ، آن را نیز در نظر بگیرید. بهتر است آمادگی بیش از حد داشته باشید تا زمانی که بیشترین نیاز را به آب دارید ، تمام نکنید.

اهداف بلند مدت شما چیست؟

پول پس انداز کنید.

اگر هدف شما از خرید مخزن آب صرفه جویی در هزینه است ، باید نسبت هزینه و فایده نصب و نگهداری یک مخزن بزرگتر را در مقابل یک مخزن کوچکتر که صرفه جویی کمتری در شما دارد ، بسنجید. پر کردن این مخازن نیز ممکن است هزینه هایی را در بر داشته باشد ، چه در حال حمل آب به داخل و چه ایجاد سیستم جمع آوری آب باران باشید. به طور کلی ، هزینه اولیه بالاتر است اما هرچه مخزن بزرگتر باشد ، در طول زمان بیشتر صرفه جویی می کنید ، بنابراین اگر پول لازم برای سرمایه گذاری در آن را داشته باشید ، یک گزینه بزرگتر پس انداز خود را سریعتر از یک مخزن کوچکتر جبران می کند.

خودکفایی.

اگر هدف شما خودکفایی است ، باید تمام نیازهای خانه و نحوه استفاده از آب را برآورده کنید. ذخیره آب آشامیدنی جدا از آب تمیز کننده مهم است. آب آشامیدنی باید تصفیه و تصفیه شود در حالی که تمیز کردن آب نیازی به کار و هزینه اضافی ندارد. تصفیه تمام آب هیچ آسیبی به شما نمی رساند ، اما اتلاف پول است. اگر هدف شما خودکفایی است ، احتمالاً باید به دنبال تهیه حداقل دو تانک جداگانه باشید.

مجدداً ، اندازه مخازن ذخیره آب باید بر اساس دفعات دسترسی مورد نیاز و میزان آبی که در هر بار مصرف می کنید تعیین شود. آب آشامیدنی معمولاً کندتر از آب تمیز کننده انجام می شود ، اما این میزان در خانه به خانه متفاوت است. نیازهای خود را تعیین کنید ، آن را دو برابر کنید و اندازه ای را انتخاب کنید که امکان رشد آینده و متناسب با بودجه شما را داشته باشد.

کشاورزی/باغبانی برای سرگرمی و سود

یکی از بزرگترین گروه هایی که به طور منظم از مخازن ذخیره آب استفاده می کنند ، گروه های صنعت کشاورزی هستند . امروزه ما مزارع عظیمی داریم که در غرب میانه و در جنوب در نزدیکی سواحل قرار دارند. این مزارع همیشه نمی توانند به باران برای آبیاری مزارع خود متکی باشند ، بنابراین مقدار زیادی آب در مخازن آب قابل حمل و زیرزمینی ذخیره می کنند. اگر مگا مزرعه دارید ، احتمالاً در حال حاضر اندازه مخازن ذخیره آب زیادی دارید و احتمالاً همیشه از آنها استفاده می کنید.

تعداد زیادی از علاقه مندان به باغبانی وجود دارد ، به ویژه کسانی که در مناطق شهری بیشتری مشغول باغبانی داخلی هستند. این باغداران همچنین به مخازن ذخیره آب نیاز دارند ، اما معمولاً اندازه های کوچکتری دارند که می توانند در داخل خانه ها قرار بگیرند. اکثر باغبانان فضای باز که فقط سرگرم هستند ، از مخازن بزرگ ذخیره آب استفاده نمی کنند مگر اینکه در منطقه ای با بارندگی بسیار کم زندگی کنند و برای آبیاری به آن نیاز دارند. معمولاً این گرانتر از آن چیزی است که علاقه مندان به باغبانی مایل به پرداخت آن هستند.

مزیت استفاده از مخازن ذخیره آب در همه این شرایط کشاورزی ، چه به صورت انتفاعی و چه به عنوان سرگرمی ، این است که مخازن به شما امکان می دهد مواد مغذی اضافی را به آب اضافه کنید. این بدان معنی است که آبی که گیاهان از مخازن دریافت می کنند می تواند برای آنها از آب باران سالم تر باشد. اگر به پرورش گیاهان علاقه دارید و از میوه ها ، سبزیجات و گل های آنها لذت می برید ، باید اندازه مخازن ذخیره آب را بررسی کنید که به شما اجازه می دهد به اندازه کافی از گیاهان خود را بدون نیاز به دوباره پر کردن آبیاری کنید اما به اندازه کافی کوچک است تا در خانه یا محل زندگی شما قرار گیرد. در ملک شما در خارج از منزل

گزینه ها بی پایان هستند. گم شدن بسیار آسان است زیرا در مورد احتمال صرفه جویی در پول ، صرفه جویی در منابع ، یا شاید صرف آب برای نیازهای سرگرمی یا شخصی خود فکر می کنید. حتماً قبل از اقدام به خرید ، تصمیم بگیرید که قصد شما از ذخیره آب چیست. تعیین اینکه آیا شما نیاز به حمل آب دارید ، آیا نیاز شما افزایش می یابد یا خیر و اهداف آن آب به شما کمک می کند تا در اندازه مخزن ذخیره آب خود سرمایه گذاری عاقلانه ای انجام دهید.


برچسب ها : مخزن آب , مخزن اسید , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در شنبه 10 مهر 1400ساعت 10:19 توسط محمد تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 2

نحوه انتخاب مخازن ذخیره سازی دیزل برای بهینه سازی در مصرف سوخت

قیمت دیزل نوسان دارد و برای افزایش سودآوری کشاورزان ، باید از این افت قیمت ها استفاده کنند. حداکثر ، کشاورزان استرالیایی با انجام حجم روزانه گازوئیل برای کارهای روزمره و آمادگی برای اوقات شلوغ خود آشنا هستند .

وقتی شیوع ویروس کرونا در سطح جهانی گسترش یافت ، مشاغل به طور قابل توجهی تحت تأثیر آن قرار گرفتند . از سوی دیگر، صنعت کشاورزی بود نه به عنوان نهفته به عنوان من تی فراهم آوردن همه ES کالاهای ضروری مردم نیاز مانند محصولات تازه.

عملیات کشاورزی کسب و کار به طور معمول ، البته با در محدودیت های دولتی به دلیل Covid19، برای مثال، پوشیدن از ماسک، فاصله صورت قابل اجرا و دیگر ایمنی پروتکل های .

غیرقابل پیش بینی بودن با قیمت گازوئیل

قیمت گازوئیل همیشه قابل پیش بینی نیست. گاهی اوقات دارای بالاترین و پایین ترین سطح خود است ، بنابراین تهیه یک برنامه استراتژیک برای صرفه جویی مناسب در مصرف سوخت برای کشاورزان چالش برانگیز است.

در حال حاضر ، قیمت سوخت دیزل با تغییرات غیرمنتظره قیمت همچنان ادامه دارد. یک گزارش خبری از ABC اظهار داشت که ساکنان کلانشهر پرت می توانند به قیمت سوخت ارزان تر دسترسی داشته باشند.

ارزان تر شدن قیمت سوخت منجر به جنگ عربستان سعودی و روسیه ، صادر کنندگان اصلی نفت خام در جهان شد - این به نوبه خود بر تقاضای کم عرضه نفت در سطح جهان تأثیر می گذارد  . کشورهایی که مرزهای خود را تعطیل می کنند نیز عامل مهمی در نوسان قیمت گازوئیل است.

با این حال ، این مورد برای افراد بوش نیست. آنها بیشتر برای حمل و نقل و Bowser خود هزینه شارژ برای رسیدن به مناطق خود ، L eaving آنها تاثیر پذیری از پس انداز ساکنان شهری با تغییرات قیمت سوخت را تجربه کرده اند.

اکنون که همه گیری به خوبی کنترل شده است ، قیمت سوخت در حال بازگشت به مسیر خود است ، به زودی تقاضای زیادی در سراسر جهان به حالت اولیه خود می رسد.


در مواردی از این قبیل ، باید سریعترین راه حلها را برای به حداکثر رساندن سود خود و بهره گیری از قیمت پایین گازوئیل که سریع وارد می شوند ، تهیه کنید. راه حل؟ اطمینان حاصل کنید که مخازن ذخیره سازی دیزل با کیفیت خوب و کافی دارید .


مخازن ذخیره سازی دیزل خود را بررسی کنید

هر کشاورز باتجربه ای می داند که ذخیره سازی گازوئیل فله ای به آسانی که به نظر می رسد آسان نیست. یافتن یک تامین کننده قابل اطمینان سوخت و همچنین روز یا زمان مناسب برای ذخیره مخازن ذخیره سازی ، نگرانی شما را افزایش می دهد.

اکنون زمان مناسبی برای شماست که زودتر از زمان فکر کنید اگر این افت قیمت غیر منتظره در آینده اتفاق بیفتد. کشور ما صرفاً به تأمین سوخت از کشورهای همسایه ما متکی است.

در صورت برنامه ریزی و آماده سازی مناسب ، مواجهه با سناریوها با کمبود سوخت نباید نگرانی دیگری برای شما باشد.

برای تحت کنترل نگه داشتن مخازن ذخیره سازی و سوخت دیزل ، دستورالعمل های زیر به شما کمک می کند تا آگاهانه در مورد محلول ذخیره سوخت خود تصمیم بگیرید:

دستورالعمل مخازن ذخیره سازی:

1. آیا مخازن ذخیره سازی شما هنوز مانند گذشته کار می کنند؟

شما باید کیفیت مخازن ذخیره خود را بررسی کنید ، به خصوص اگر آنها از فولاد ساخته شده اند و به درستی ذخیره نشده اند. مخازن استیل مستعد زنگ زدگی و تراکم هستند و باعث خطر ریختن گازوئیل می شوند.

تصاویر مخزن استیلمخازن ذخیره سازی دیزل استیل

اگر فکر می کنید که باید مخازن ذخیره سازی خود را به روز کنید ، تعویض مخزن ذخیره سازی دیزل پلی اتیلن Coerco گزینه خوبی است. مخازن ما از پلی اتیلن Alkutuff ساخته شده اند و باعث می شوند مخازن پلی ما با دیزل سازگار باشد.

مخازن ذخیره سازی Coerco Poly Diesel

مخازن ذخیره سازی دیزل Coerco Polyethene


2. آیا مخازن ذخیره سازی خود را با دوام اندازه کافی به آخرین بذر و برداشت، بار ؟

کاشت، داشت و برداشت زمان بازدید کنندگان دلایلی است که چرا شما در حال ذخیره سازی دیزل هستند. تراکتورها و سایر تجهیزات کشاورزی فقط در پشتیبانی از محصولات شما فقط به گازوئیل متکی هستند.

تغییرات در روال کشاورزی و محصولات خود را نیز ممکن است لیتر دیزل مورد نیاز در طول بذر و برداشت خود را تحت تاثیر بار . اگر میزان مصرف لیتر خود را محاسبه نکرده اید ، نمی خواهید رویدادی را تجربه کنید که مجبور به خرید دیزل با قیمت بالا شوید .

اضافه کردن مخازن ذخیره سازی جدید احتمالاً می تواند شما را از این نوع سناریو نجات دهد و در پر مشغله ترین زمان خود کاملا آماده باشید .

3. چند لیتر گازوئیل برای ذخیره در مزرعه من مناسب است؟

ما می دانیم که ذخیره سازی گازوئیل ارزان هنگام کاهش بازار باید اولویت شما باشد. با این حال ، مواظب باشید که دیزل اضافی می تواند شما را به هزینه های اضافی سوق دهد.

این هزینه های دیگر می تواند ناشی از  مخازن آلوده ، ریختن گازوئیل ، سو mis استفاده از سوخت دیزل و حتی سرقت سوخت باشد. بنابراین ، به طور متوسط ​​لیتر سوختی را که در طول کار روزانه خود مصرف می کنید ، یادداشت کنید.

گاهی اوقات ، از دست دادن این جزئیات کوچک ممکن است شما را به هزینه های بی مورد وادار کند حتی اگر فکر می کنید در گازوییل ارزان قیمت صرفه جویی می کنید .


4- آیا در مورد ذخیره سازی گازوئیل ، برنامه احتمالی و بودجه ای دارم؟

چون قیمت سوخت ثابت نیست. به طور مداوم بسته به آنچه در بازار جهانی اتفاق می افتد و تقاضای مصرف کنندگان آن متفاوت است. با نظارت بر بازار و تدوین استراتژی هایی که می تواند برای شما و مزرعه شما مفید باشد ، می توانید به خود کمک کنید .

هر پس انداز هنوز پس انداز است و این واقعیت که شما توانستید در برخی از هزینه های خود صرفه جویی کنید می تواند با برنامه ریزی صحیح ، برد کمی باشد.

درباره مخازن ذخیره سازی دیزل بیشتر بدانید:

10 سوال متداول در مورد مخازن ذخیره سازی دیزل و مخازن

بهترین زمان برای به روزرسانی مخازن ذخیره سازی

بهترین زمان برای به روزرسانی مخازن ذخیره سازی هر زمان که فکر می کنید قابل استفاده است. مخازن ذخیره سازی دیزل در صورت نگهداری صحیح می توانند مدت زمان طولانی دوام بیاورند ، اما باید به یاد داشته باشید که اگر به طور منظم نگهداری نشوند ، نمی توانید از ظرفیت کل آنها بهره مند شوید.

آیا دریغ به درخواست کمک از حرفه ای اگر عملکرد مخزن شما شده است شما را آزار. اگر در انجام کارهای روزمره خود برای پیگیری تغییرات در مزرعه خود عمل کنید ، این یک مزیت بزرگ نیز محسوب می شود.

به طور خلاصه ، اگر برای آن برنامه ریزی شده باشد ، قیمت پایین تر سوخت می تواند صرفه جویی زیادی داشته باشد . انتخاب زمان صحیح برای به روزرسانی ذخیره سازی دیزل نیز می تواند در طولانی مدت به نفع شما و مزرعه شما باشد.

امیدواریم ایده های بصیرت آمیزی برای شما فراهم کرده باشد.
برچسب ها : مخزن آب , مخزن دیزل , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در چهارشنبه 23 تير 1400ساعت 13:56 توسط محمد تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 8

طراحي مخزن اسيد

مخزن اسيد يك راه حل كاربردي در صنعت ميباشد. اسيد ميتواند يك ماده شيميايي مشكل براي ذخيره سازي باشد. اسيد در طيف گسترده اي از كاربردهاي صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد ، سنگين است ، ميتواند گاز سمي يا قابل اشتعال ايجاد كند و ميتواند پوست را بسوزاند. يك محلول ذخيره سازي هوشمند براي اسيد بايد با يك طراحي مخزن كاملاً فكر شده شروع شود - نه فقط از مواد مخزن بلكه از كل سيستم ذخيره سازي و همه اجزاي سازنده.

مخزن اسيد

تفكر در مورد طراحي كل مخزن ذخيره سازي در جلو به شما كمك ميكند تا از كارمندان ، محيط و سرمايه گذاري خود محافظت كنيد. براي توصيه هاي ما در مورد مواد مناسب ، پيكربندي و استانداردهاي مناسب ذخيره سازي اسيد ، به ادامه مطلب مراجعه كنيد .

بهترين ماده مخزن براي ساخت مخزن اسيد

ما پلي اتيلن اختصاصي توليد كرده ايم كه ماده ذخيره ايده آل مخزن اسيد را ايجاد ميكند. مخازن پلي اتيلن متصل به هم (XLPE) تحمل بار بي نظيري را ارائه ميدهند كه بيش از وزن سنگين ماده شيميايي قابل تحمل است.

پيوند مولكولي XLPE ، همراه با يك ديواره مخزن ضخيم ، مقاومت ساختاري لازم را فراهم ميكند. اين امر به ويژه در يك سوم پايين مخزن ، جايي كه بالاترين سطح تنش حلقه اي متمركز است ، بسيار مهم است.

پيكربندي مخزن اسيد

هنگام ذخيره اسيد ، مهار ثانويه توصيه ميشود. اگر مخزن ذخيره شما نشت كند ، مهار ثانويه ميتواند نشت را قبل از ايجاد خطر براي كاركنان يا تأسيسات ، تصرف كند.

مخزن ضد اسيد

اگر از قبل ساختار مهار ثانويه اي نداريد ، راه حل SAFE-Tank® ما يك انتخاب هوشمندانه است. SAFE-Tank يك سيستم مخزن درون مخزن است كه داراي محفظه ثانويه داخلي است. اين يك روش فضائي و مقرون به صرفه است كه احتمال نشت اسيد به محيط اطراف و يا تماس با آب را بسيار كاهش ميدهد (كه اين امر ميتواند منجر به آئروسل اسيد سمي يا انفجار احتمالي شود).

سيستم هاي SAFE-Tank® همچنين ميتوانند با OR-1000 ™ ساخته شوند ، سيستم مخزني كه يك لايه اضافي براي محافظت در برابر اكسيداسيون تهاجمي مواد شيميايي ايجاد ميكند.

اندازه هاي اسيد مخزن

اسيد يك ماده شيميايي بسيار سنگين است كه فشار زيادي را بر روي مخروطي ذخيره ميكند . بنابراين ، فقط مقدار مشخصي را ميتوان با خيال راحت در يك مخزن ذخيره كرد. اگر شما در حال ذخيره سازي غلظت اسيد 93٪ يا بيشتر، حداكثر اندازه مخزن اسيد شما ميتوانيد بدون استفاده از ENGINEERI نانوگرم R eview

4000 گالن است. اگر به ذخيره سازي بزرگتري نياز داريد ، توصيه ميكنيم مواد شيميايي را به چندين قهوهاي مايل به زرد كوچك تقسيم كنيد . اگر يك مخزن شرع به نست كند ويا اگر با مخزن تصادف كند, همانند مخازن ديگر سالم خواهد بود.

قيمت مخزن اسيد

اين يك راه حل معمول در صنعت معدن ، به ويژه در معادن كوچكتر است. آنها غالباً از چهار يا پنج مخزن 12000 گالني استفاده ميكنند كه پشت به پشت كار ميكنند. مخازن از طريق سيستم لوله كشي به هر دستگاه متصل ميشوند و شيرها را در صورت لزوم خاموش و روشن ميكنند. از منظر ايمني ، هر مخزن از مخازن ديگر جدا ميشود ، بنابراين اگر يك مخزن از بين برود يا آسيب ببيند ، نشت كمتري داشته و بيشتر مواد شيميايي حفظ ميشود.

گواهينامه هاي NSF-61 براي ذخيره سازي اسيد

مخازن پلي پردازش داراي استاندارد NSF / ANSI-61 استاندارد تا غلظت 98٪ اسيد هستند. تنها شركتي است كه داراي سيستم مخزن ذخيره سازي مواد شيميايي كامل است و داراي استاندارد NSF / ANSI استاندارد 61. كليه سيستم هاي مخزن اسيد براي ذخيره سازي شيميايي ، OR-1000 and و اتصالات مرتبط با اين مشخصات دقيق است.

ذخيره اسيد كه ميتوانيد به آن وابسته باشيد

برخي از توليدكنندگان مخازن ذخيره سازي مايل به تهيه مخزن اسيد خطي 12000 گالني هستند. شركت هاي ديگر مخازن فايبرگلاس بزرگ نصب ميكنند ، زيرا مشتري ممكن است بخواهد يك واگن اسيد را در دست داشته باشد. ما به مشترياني كه مخازن اسيد فايبرگلاس را امتحان كرده اند كمك كرده ايم. آنها در يك لحظه كوتاه 40000 گالن اسيد از دست دادند. آنها يك درس پرهزينه آموختند و به مخازن پلي اتيلن با اتصال متقاطع كوچكتر روي آوردند.

طراحي مخزن اسيد

تحت شرايط خاص ، شما ممكن است بتوانيد با خيال راحت از مخازن بزرگتر استفاده كنيد ، اما قبل از هرگونه تعهد بايد با مهندسان ما صحبت كنيد. ما ميتوانيم به شما كمك كنيم در برنامه هاي خود براي ذخيره سازي اسيد فكر كنيد و سيستمي را طراحي كنيد كه نياز شما را برآورده كند.

فناوري هايي را براي اطمينان از ذخيره ايمن اسيد توسعه داده است. ما در طول 30 سال گذشته ياد گرفته ايم كه چه عواملي براي ايمن سازي مشتريان ما موثر است.برچسب ها : مخزن , مخزن اسید , مخزن ضد اسید , منبع , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در سه شنبه 1 تير 1400ساعت 10:00 توسط محمد تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 21